قوانین بیت هیت

استفاده از وبسایت بیت هیت به منظور رعایت قوانین و مقرراتی است که در ادامه خواهید خواند. در صورتی که با حتی یک مورد از بندهای قوانین موافق نیستید، پیشنهاد می شود که از وبسایت بیت هیت استفاده نکنید. متشکریم.

این متن یک توافق نامه آنلاین می باشد و طبق قانون تجارت الکترونیک تفاوتی، از نظر اصالت و اعتبار و همچنین هیچ تفاوتی با نسخه مکتوب ندارد.

 

بیت هیت یک وبسایت جهت نشر آثار افراد فعال در زمینه موسیقی است. بیت هیت تنها یک بستر انتشار آثار ارسال شده توسط کاربران است و هیچ‌گونه مسئولیتی در قابل آثار منتشر شده ندارد.

کاربر: تمامی بازدیدکنندگان وبسایت بیت هیت

نمایه : محیط کاربری هر فرد در وبسایت بیت هیت

 

بیت هیت می تواند وبسایت خودرا بدون اطلاع قبلی به کاربران، به حالت تعلیق به هر دلیل در آورد.

بیت هیت می تواند نمایه هر کاربر را در صورت انجام تخلف آن کاربر، بدون اطلاع به او، حذف یا مسدود کند.

 

بیت هیت می تواند در صورت درخواست مقام قضایی صالح، اطلاعات نمایه کاربران را در اختیار این مقامات قرار دهد.

 

بیت هیت می تواند اطلاعات صفحات قوانین، شرایط استفاده و حریم خصوصی خودرا بدون اطلاع به کاربر در هر زمان تغییر دهد.

 

"بیت هیت اطلاعات موجود در وبسایت از کاربران را به هیچ شخص ثالثی اعم از حقوقی ویا حقیقی واگذار نمی کند مگر با درخواست مقام های ذیصلاح"

 

بدیهی است که هیت بیت درصدد انتشار غیرقانونی آثار و بدون اجازه از صاحب اثر نیست. هیت بیت تنها یک وبسایت جهبت نشر آثار موسیقیایی است، تمام موسئولیت آثار قرار گرفته در وبسایت کاملا به عهده کاربر می باشد.

 

ممکن است وبسایت بیت هیت در وبسایت یا پیج های شبکه های اجتماعی به منظور تبلیغ قرار گرفته باشد. بیت هیت هیچ مسئولیتی در قبال این وبسایت ها ندارد.

 

هیت بیت مسئولیتی در قبال اهلیت کاربران در هیت بیت را ندارد.

 

هیت بیت تلاش میکند که آثار موسیقی با اطلاعات صحیح و درست در وبسایت قرار گیرند. اما نمی‌تواند اصالت آثار منتشر شده را به ‌صورت صد درصد تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال اصالت این آثار برعهده ندارد.

 

هیت بیت هیچگونه قرارداد، تعهدنامه، توافق نامه، سند یا هر چیزی شبیه به این ها را را اعم از رسمی و غیر رسمی با منشتر کنندگان آثار حقیقی یا حقوقی منعقد نکرده و نمی ‌کند. کاربران هیت بیت قادر به ویرایش آثار خود از طریق پنل کاربری خود هستند، بنابراین هیت بیت، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آثار درج شده در سایت را نمی‌ پذیرد و صرفاً آنان را نمایش می‌دهد.

 

مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس، ویدیو، پیام صوتی و أنواع داده پیام و  موارد مشابه که به بیت‌خور ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده فرستنده اطلاعات است. موارد ذکر شده تنها شامل موارد بیشتر و نه محدود به آن ها می باشند.

 

مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به هیت بیت که به واسطه‌ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و هیت بیت مسئولیتی در قبال آنها ندارد. موارد ذکر شده تنها شامل موارد بیشتر و نه محدود به آن ها می باشد.

 

در صورتی که کاربران در وبسایت در هنگام تولید و نشر آثار خود از نشانه و اسم رسمی شرکت استفاده کنند. مسئولیت استفاده از این موارد بر عهده کاربران است.

 

هیت بیت هیچ تضمینی در خصوص اطلاعات قرارگرفته در سایت و همچنین خسارات ناشی از به خطر افتادن اطلاعات نمی دهد و تنها تلاش حداکثری خودرا جهت صیانت از اطلاعات اعمال می نماید.

 

کاربر مطلع است که ارسال اطلاعات ، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی باشدو هیت بیت مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی ندارد. (با این وجود هیت بیت تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات را می نماید.)

 

شرایط و ضوابط حاضر ممکن است تغییر کند هیت بیت حق اصلاح این شرایط را در هر زمان و به هر صورت، به صرف تشخیص خود و بدون اطلاع قبلی، حفظ می نماید. شرایط و ضوابط جدید از تاریخ انتشار در وب سایت، بر نحوه استفاده از آن اعمال خواهد شد، و ممکن است نسبت به داده ها و اطلاعات کاربری و تنظیمات پیشین مؤثر باشد. استفاده از وب سایت حاضر بیانگر پذیرش تمامی موارد .اصلاحی است.

 

محتویات این صفحه تا زمان تغییر با بروزرسانی آن معتبر و لازم الاجراست.